Які переваги доставки їжі додому?

Які переваги доставки їжі додому?

Всі ми знаємо, що похід в піцерію або кафе може зайняти багато часу, а іноді і багато грошей. Але що ж робити, якщо вам так сильно захотілося насолодитися піцою або іншими ресторанними стравами? Звичайно, приготування на дому може стати відмінним порятунком від зневіри продуктових магазинів і наповнених натовпами ресторанів, але є ще один варіант — послуги доставки додому!

Переваги звернення до служб доставки їжі

У той час як багато людей розглядають послуги доставки додому як додаткові витрати, нові дослідження показують, що послуги доставки додому можуть допомогти заощадити час, гроші і навіть викиди парникових газів.

Заощаджуйте гроші

Знайте, скільки грошей ви витрачаєте на їжу в закладах щотижня. Замовляючи заздалегідь, ви знаєте, скільки витрачаєте на їжу, що дозволяє ефективно планувати залишки по витратам.

Позбавтеся від імпульсивних покупок! Важко встояти перед цими додатковими ласощами в кафе, і ці додаткові імпульси дійсно можуть накопичуватися з часом. Інфографіка показує, що 40% споживчих витрат припадає на імпульсивні покупки.

Крім цього, використовуючи послуги доставки готової їжі додому, ви зможете заощадити на бензині — ціни адже постійно зростають!

Економте час

Замовлені страви приходять додому, поки ви працюєте, і ви зможете отримати готову вечерю, як тільки ви повернетеся додому. В іншому випадку, ви можете просто відпочивати вдома і насолодитися смачною піцою або ролами, не встаючи з ліжка. Все це значно економить ваш час і дозволяє вам відчувати себе більш вільно в своїх справах.

Також ви витратите менше часу на покупки і вибір в закладах, що залишить більше часу для приготування їжі, відпочинку і занять улюбленою справою! Більшість служб доставки на будинок дозволяють вам робити замовлення онлайн і керувати своїм обліковим записом, не виходячи з дому.

Після декількох замовлень доставки, коли ви все-таки підете в ресторан або піцерію, ви зможете зосередитися тільки на тому, що ви дійсно хочете. Завдяки цьому посиденьки з друзями в різних закладах стануть більш ощадливими.

Заощаджуйте бензин і скорочуйте вуглецеві викиди

Скоротіть викиди вуглекислого газу, не їздячи в кафе і назад! Дослідження показують, що якщо замовляти їжу додому, викиди вуглекислого газу зменшуються як мінімум наполовину в порівнянні з вашою поїздкою.

У піцерії Таки да! Піцерія – Смачна їжа! працівники групують свої маршрути за поштовим індексом і розташування для максимальної ефективності. Дослідження доставки продуктів показало, що згруповані маршрути можуть виробляти на 90 відсотків менше CO2, ніж випадкові маршрути. Кур’єри Таки да! намагаються швидко і ефективно доставляти смачну піцу, роли і інші блюда прямо до вас в будинок в Веселковому масиві в Одесі.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TO TOP