Як правильно їсти роли і суші?

Як правильно їсти роли і суші?

Суші стають ще смачніше, якщо ви знаєте, як правильно їсти суші. У цій статті ви дізнаєтеся, як насолодитися цієї класичної японської їжею, як місцеві жителі, як занурити суші в соєвий соус, що робити з васабі і багато іншого.
Є певні звичаї вживання суші, які не дуже відомі навіть людям, які живуть в Японії. Суші можна їсти двома різними способами: паличками або руками. Ще кілька століть тому суші вважалися стравою швидкого харчування, тому їх вживали в їжу за допомогою рук, однак у сучасному світі найбільш поширеними є саме палички для суші.

Як їсти суші паличками?

Необхідно просто взяти суші паличками, затискаючи їх трьома пальцями як ручку, і з’їсти за один укус.
Якщо ви використовуєте приправи, наприклад, соєвий соус, переверніть суші догори дном, щоб занурити рибу або топпинг в соєвий соус. (Якщо ви поринете рисову частина в соєвий соус, рис поглине занадто багато соєвого соусу, і суші стануть занадто солоними.)


Для новачків перевернути суші паличкою для їжі може бути досить складно. Для тих з вас, хто ще не є експертом по паличок для суші та ролів, ви можете використовувати свою руку.

Як їсти суші руками?

А як правильно їсти це традиційне для Японії страва руками? Слід просто взяти суші пальцями. Щоб привернути суші ‘головою вниз’, використовуйте великий, вказівний і середній пальці, щоб рибна частина суші стосувалася вашої мови. Вважається, що це правильний спосіб їсти суші: це дозволить вам відчути ще кращий смак.

Вживання васабі і імбиру

Васабі йде з більшістю суші, часто його кладуть між начинкою і рисом. Ви також можете отримати додатковий васабі, запитавши шеф-кухаря або отримавши його в стандартному наборі для суші. Занурювати суші в васабі необхідно таким же способом, як і в соєвий соус. Однак гостре печіння, пов’язане з вживанням занадто великої кількості васабі, може бути дуже болючим, тому будьте обережні.

Коли ви їсте суші, ви можете їсти все, що захочете, в якомусь завгодно порядку. Проте це правда, що тонкий смак суші і ролів може заплутатися, якщо смак минулого ролу ще залишився у вас в роті. В таких ситуаціях не забувайте оновити ваші смакові рецептори маринованим імбиром, перед тим як переходити до наступного виду суші. Імбир необхідно брати паличками або руками – в залежності від того, як ви їсте суші. Ви також можете їсти суші з шматочком імбиру, змоченого в соєвому соусі.

Якщо ви хочете потренуватися їсти паличками або просто насолодитися сушамі і ролами, приготованим в японських традиціях, замовляйте вже готові роли на Таїрова в піцерії Таки да! Піцерія – Смачна їжа !. Тут не тільки буде смачно, але і приємно, так як ви зможете отримати роли швидко і доступно!

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TO TOP