Як правильно їсти піцу по етикету в ресторані?

Як правильно їсти піцу по етикету в ресторані?

Напевно, ви часто стикалися зі спорами про те, як правильно їсти піцу. Дійсно, як же ця суперечка вирішити: чи потрібні вилка і ніж або можна просто використовувати руки?

Правила вживання піци в різних ситуаціях і місцях

Так як піца найчастіше подається в неформальній обстановці в якості закуски, але іноді є основне блюдо, є кілька неписаних правил про те, як їсти піцу за різних обставин:

Якщо ваша піца є закускою: в якості закуски до коктейлів та інших напоїв шматочок піци з’їдається за допомогою пальців.

Якщо піца подається за столом: великі шматки піци, які подають до столу, зазвичай вимагають використання вилки. На особливих заходах, якщо ви сумніваєтеся в правильності способу того, як є свою піцу, поспостерігайте за ведучим заходу і дотримуйтесь його прикладу.

Якщо піца подається під час ділового обіду: в такому разі їжте піцу виделкою, якщо вона є основною стравою під час ділового обіду.
Якщо піца подається за столом за сімейною трапезою: в атмосфері сім’ї ви можете сміливо їсти піцу будь-яким зручним вам способом – пальцями або вилкою.
У більшості обставин взяти шматочок піци руками – це нормально, тому що піца – це неформальна їжа. Кращий спосіб з’їсти його – скласти шматочок навпіл, щоб з країв не капає. При цьому це не означає, що столове срібло строго заборонено. Використовуйте додаткові прилади, якщо хочете – вони стануть в нагоді, коли в піці багато рідини або соусу, який може потекти прямо у вас в руках, або коли ви збираєтеся з’їсти дуже великий шматок піци.

Так само багато що залежить від того, де ви знаходитеся і яку піцу їсте. Якщо вам пощастило сісти і поїсти піцу в Італії, вам більше підійде ніж і вилка. Те ж саме і в Чикаго, тому що традиційна Чиказька піца подається в глибокому блюді, і буде досить складно з’їсти її руками.

Вибір напою до піци

Крім цього, кожен любитель піци знає, що до цієї страви потрібен відмінний напій. Правильний вибір напою може поліпшити смак піци і поліпшити враження від їжі. Звичайно, вам вирішувати, який напій вам найбільше подобається, але зазвичай вибирають кілька найпопулярніших напоїв, які найкраще поєднуються з піцою: солодка і газована вода, класичне пиво, вино (червоне і біле підходять по-різному в залежності від піци), лимонад, чай з льодом і звичайна мінеральна або газована вода. Найпоширенішим напоєм до піци є всіма улюблена кока-кола, і також подібні її замінники.

Насправді, є піцу можна як завгодно. Головна заковика в тому, щоб отримувати від цього задоволення, а не здавати іспит з етикету. Якщо, звичайно, ви не складаєте іспит з етикету – в цьому випадку вам дійсно належить з великою ймовірністю скористатися ножем і виделкою! Однак в більшості випадків ви просто хочете відчути полюбився аромат свіжоспеченого піци і насолодитися атмосферою – в такому випадку їжте піцу так, як вам підказує серце.

Замовити вже готову – ароматну і надзвичайно смачну – піцу на Таїрова можна в піцерії Таки да! Піцерія – Смачна їжа !. Тут ви зможете зустрітися з привітним персоналом, зрозуміти, що таке доступна і швидка доставка і порадіти улюбленим шматочках піци.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TO TOP