Чим відрізняються суші від ролів?

Чим відрізняються суші від ролів?

Немає нічого приємнішого, ніж справжній смак і апетитний вигляд свіжих суші. Чи подобаються вам веганські роли або суші з рибою, запиваючи келихом Шардоне або склянкою холодного пива, якісні та смачні суші кожен раз зможуть здивувати.

Суші вважаються частиною професійної та кваліфікованої кухні Японії. Тепер вони настільки затребувані, що набір суші можна купити прямо в локальному магазині з продуктами, щоб з’їсти їх у себе вдома , дивлячись серіали. Суші популярні в усьому світі без необхідності залишати свій диван або ж при обіді в ресторані із зіркою Мішлен.

Так само часто ми чуємо назву ‘роли’: так в чому ж різниця між суші і ролами?

Особливості суші

Отже, чим же є суші? Це японський вид їжі, в якій вживається риба (сира або приготована), овочі, які часто поєднуються з рисом, приправлені оцтом. Імбир в маринаді, соус васабі і соєвий соус зазвичай подають до цієї страви.

Таким чином, в сучасності для суші використовують рис з оцтом, покриття з риби, морепродуктів, м’яса або овочів, з додаванням класичних, а іноді і нестандартних начинок. Щоб приготувати суші, ви можете не звертати рис з начинкою в норі, а можете створювати будь-яку зручну для вас форму. По суті, суші – це рисові кульки з іншими інгредієнтами зверху або всередині. У закладах ви можете замовити суші різних стилів, і так: суші роли є лише одним з видів приготування суші.

Чим відрізняються роли від суші?

Ролл – це один з типів суші, відомий в Японії як «маки». Термін «маки» походить від японського поняття «маку», що означає «намотувати». Маки робляться з японського рису, сирої риби, овочів або інших продуктів. Всі ці інгредієнти загорнуті і скручені в цілісний лист морських водоростей під назвою «норі» руками або спеціальною циновкою з бамбука.

Потім рулет циліндричної форми ріжуть на шість або вісім частин перед подачею, що робить його універсальним для використання цілою компанією. Палички для їжі використовуються при поїданні ролів. Оскільки роли зазвичай є невеликими шматочками, їх їдять за один укус. Ви можете замовити різні маки-суші-роли, розмір і стиль яких варіюються:

  • футомакі – роли більшого розміру, наповнені кількома інгредієнтами;
  • хосомакі – невеликі роли, зроблені з листа норі, згорнутого шаром рису і містять тільки одну начинку;
  • темакі – ручні роли, які роблять, скотився лист норі в форму конуса, а потім заповнюють рисом, овочами і рибою (темакі їдять руками, тому що вони занадто великі);
  • гунканмакі – формується шляхом обгортання норі навколо кульки рису з оцтом так, щоб утворився колодязь, який можна заповнити морепродуктами.

Доступно і швидко замовити готові класичні роли в Веселковому масиві можна в піцерії Таки так! Піцерія – смачна їжа! Звертайтеся, і ви не пошкодуєте.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TO TOP