Доставка їжі

З любов’ю готуємо для Вас
найсмачнішу їжу!

Наші досвідчені кухарі завжди вкладають душу в приготування страв і використовують тільки високоякісні продукти.

Докладніше

Хіти продажів

В онлайн-піцерії «Таки так! Піцерія – Смачна їжа! » ми пропонуємо смачну піцу, роли, салати та широкий асортимент напоїв. Одними з найбільших хітів продажів є саме салати: Фелічіта, Пачино і Цезар з курячою грудкою. Наше свіже домашнє тісто з ручним перемішуванням, справжній італійський соус і інші альтернативи, добірні змішані сири, різні вишукані начинки і метод приготування роблять наші піци більш ароматними і оригінальними, ніж інші! Ми дбаємо про своїх клієнтів, тому намагаємося розвиватися і робити все в наших силах для того, щоб задовольняти всі ваші побажання.

Переваги онлайн піцерії

Головними перевагами піцерії Таки так! Піцерія – Смачна їжа! є наступні:

  1. Ми робимо все, щоб задовольнити наших клієнтів! У нашій піцерії працюють шефи-професіонали, які гарантують якість приготовлених піц.
    Ми гарантуємо якість і безпеку всього обладнання та інгредієнтів для піци – всі процедури в нашій піцерії відбуваються відповідно до усіма необхідними нормами і регламентами.
  2. Ми створили комфортну систему онлайн-замовлень! Пропонуючи можливість замовити їжу онлайн, Таки так! Піцерія сприяє створенню зручних і глибоких відносин з клієнтами.
  3. Ми надаємо покупцеві доставку їжі по Одесі! У нас можна замовити доставку їжі додому і доставку їжі в офіс – ми забезпечуємо для вас абсолютний контроль над розміщенням і деталями замовлення, що допомагає зменшити час очікування і прискорити отримання продуктів на винос.
  4. Ми працюємо з підвищеною ефективністю! Замовлення через Інтернет підвищує ефективність роботи. Ви не розчаруєтеся в нашій продуктивності.

Доставка їжі по Одесі

У нас ви знайдете вигідні ціни, прекрасний сервіс і найкращі страви у вашому житті. Кожен день ми працюємо з 11:00 до 21:00, при цьому ми пропонуємо вам можливість безкоштовної доставки в ЖК “Веселковий” або самовивезення з нашого закладу на вул. Левітана 116-б.

Ми впроваджуємо онлайн-замовлення нашої смачної піци, тому ми робимо все можливе, щоб кожне замовлення був правильним і своєчасним. Для замовлення звертайтесь за контактними телефонами +380 (63) 4536811 та +380 (97) 6811479 або оформляйте заявку на сайті. Дякуємо вам за терпіння і будемо раді допомогти вам. Таки так! Піцерія – Смачна їжа!

Контакти

Доступні ціни, відмінний сервіс і кращі страви, які ви коли-небудь пробували … Таки так! Піцерія — Завжди смачна їжа!

Одеса, Левітана, 116-б (Райдужний)

Щодня: з 10:00 до 21:30

TO TOP